Konpetizioak

Konpetizioak


Gure instalazioetan burutzen diren
kirol konpetizioen egutegia ezagutu nahi duzu?


Eguna Ordua Instalazioa Espazioa Kategoria Etxekoa Bisitaria
2023/02/11 09:00 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F2 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2012A Abadiño
2023/02/11 09:00 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B2 Modulua Alebinak Eskolabarri 2011 Horia Gallego Gorria
2023/02/11 09:00 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Alebinak Eskolabarri 2011 Urdina Bizkotxalde
2023/02/11 09:00 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F1 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2013A Abadiño
2023/02/11 09:45 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Kadeteak Errotabarri Euskadi Zuazo A
2023/02/11 10:00 Aritzmendi Kirol Eremua Kantxa Benjaminak Anaitasuna LH4-2 Gaztelu
2023/02/11 10:15 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Benjaminak Anaitasuna LH3-1 Eskolabarri
2023/02/11 10:15 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F2 Zelaia Alebinak Ermua Blues 2011A Cultural
2023/02/11 10:15 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F1 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2014A Elorrio
2023/02/11 10:15 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B2 Modulua Alebinak San Pelayo Anaitasuna LH6-2
2023/02/11 11:00 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Infantilak Errotabarri Urdina Urdaneta
2023/02/11 11:30 Aritzmendi Kirol Eremua Kantxa Benjaminak Eskolabarri 2013 Muskiz
2023/02/11 11:30 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Benjaminak Saskibaloi Feredu Ermua Mistoa Bakuva
2023/02/11 11:30 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F1 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2014D Aranguren
2023/02/11 11:30 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F2 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2013D Liceo Francés
2023/02/11 11:30 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B2 Modulua Alebinak Anaitasuna LH5-2 Bastarre
2023/02/11 12:15 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Infantilak Saskibaloi Feredu Ermua Mistoa San Jose Basauri
2023/02/11 12:45 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F2 Zelaia Alebinak Ermua Blues 2011B Alevín Berdea
2023/02/11 12:45 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Alebinak Saskibaloi Feredu Ermua Urdaneta B
2023/02/11 13:45 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Dragones Negros Sport Boys FC
2023/02/11 15:15 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE FC Latinos Murruka Ventanas Rada FT
2023/02/11 16:30 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Jubenilak Errotabarri Euskadi Omega Peripherals Basauri
2023/02/11 16:45 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia Kadeteak Ermua Blues Etxebarri C
2023/02/11 18:30 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Seniorrak Errotabarri Gaurve Asesores Elgoibar
2023/02/11 18:45 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia Jubenilak Beti Blues Artibai
2023/02/12 09:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia Kadeteak Beti Blues Elorrio B
2023/02/12 11:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Centro Gallego Juventud Sagarra SD
2023/02/12 12:30 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Tribuna FC Mamba Negra
2023/02/12 14:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Ermua River FT Titanic FT

Ermua Kirolak

k/ Diputazio, z/g | 48260 Ermua

T. 943 17 90 90 /

kirolak@udalermua.net